7. WordPress konference

Pokud se chcete posunout se znalostmi WordPress dál, tak máte šanci. V Hluboké nad Vltavou se bude 3. října konat v pořadí už sedmá WordPress konference. Tentokrát však bude zaměřená na pokročilé uživatele.

Program slibuje zajímavé přednášky od známých jmen české WordPress komunity. Přednášet budou například Vláďa Musílek, Vladimír Smitka, Borek Bernard, Jan Čejka a další. Tentokrát se bude jednat spíše o minikonferenci. Počet účastníků je limitován pouze na 50, což není moc. Důvodem je možnost dát více prostoru účastníkům k pokládání otázek. Na závěr se dokonce plánuje panelová diskuze pro všechny. Zatím však nebyly zveřejněny detaily.

Na Hluboké také dobře funguje networking, protože je to z ruky. Většina lidí zde přespává, a tak se rádi účastní večerních akcí. Pokud sháníte nové kontakty anebo i zakázky v oboru, rozhodně je to ideální příležitost.

Akce se opět koná v rámci Dnů otevřených dveří WEDOS, kdy je možné navštívit datacentrum největší webhostingové společnosti v Česku. Podívaná je to určitě zajímavá, zvláště pokud jste ještě nikdy v žádném datacentru nebyli. Toto navíc patří mezi rarity, protože se nachází v bývalém krytu civilní obrany. Ovšem nebýt tam jedny pancéřové dveře a kusy vyřezaného betonu, který si nechali na památku, tak to ani nepoznáte.

Wedos si připravil na pátek 2. října vlastní program. Pokud vás tedy zajímají věci kolem serverů a IT obecně, přijeďte o den dříve. Mimo Wedos zde budou i přednášející z Hewlett Packard a Fujitsu. Většina programu se točí kolem nového datacentra Wedos, které se má začít brzy stavět a pokročilých technologiích, které se zde mají používat.

Minulý rok byl program zpestřen návštěvou adrenalinového parku. Tento rok to údajně tak „drsné“ nebude. Uvidíme.

Autor Ginoza

Pracuji na zákaznické podpoře jednoho známého webhostingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *